sobota, 13 kwietnia 2013

Płyty CD / DVD Ubuntu 13.04


Sergio Meneses 5 kwietnia 2013 roku


  
   Wielu ludzi pyta o DVD, bo jest już blisko kolejnej edycji Ubuntu, bo jest już pora zainteresowania się tym problemem. Canonical zapowiedział, że będą one nadal drukowane w edycjach LTS dla zespołów LoCo na organizowane imprezy, ale nie zostaną one wydane dla bieżącej edycji, a więc nie będzie 13.04 DVD dla LoCo.   Poniżej tekst z Canonical:
   "Canonical nie będzie wydawać płyt dla standardowej edycji. Rozumiemy, że dla zainteresowania eksperymentatorów i innych użytkowników Ubuntu musimy zapewnić wyjątkową łatwość początkowych doświadczeń i możliwość odkrywania i uczenia się w zakresie bezpieczeństwa użytkownikom skupionym wokół znawców i animatorów. Zespoły LoCo są kluczem do tej sprawy, jak zapewnić osobiste doświadczenie, które jest ważne dla lokalnych  użytkowników. Choć szanujemy użytkowników interesujących się w najnowszą wersją Ubuntu, kluczową sprawą dla nowych użytkowników jest znane i stabilne środowisko. Tak więc upewniamy, zapewniamy, że będziemy wysyłali do LoCo wydania LTS CD / DVD, ale nie najnowsze okresowe wydanie."
   Dlatego też nie będzie płyt CD / DVD 13.04 dla LoCo, jak to było w przyszłości. Nacisk zostanie położony na wydania LTS. A więc będzie wydawanie płyt CD / DVD 14.04Aby wypełnić lukę do edycji 14.04, będziemy nadal dostarczać na organizowane imprezy  płyty CD / DVD 12.04. Możesz normalnie poprosić na organizowane wydarzenia o CD / DVD poprzez ShipIt.
   Dziękujemy za nieustające i cenne wsparcie w świetnym rozpowszechnianiu Ubuntu.
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz